Narsiečiuose grupinio gyvenimo namai – sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Kauno viltis”

Buvome svečiuose pas kaimynus, pas LABAI nuostabius KAIMYNUS! 🥰🥰🥰
Narsiečiuose įsikūrė keletas grupinio gyvenimo namų, šiandien lankėmės V. Mirono g. įsikūrusiuose SIŽGB „Kauno viltis”
Buvome LABAI svetingai priimti namų gyventojų 🥰, mielai aprodė savo namus, papasakojo kaip jiems sekasi. Pasijutome lyg būtume jau senokai susidraugavę! Koks nuostabus istorijų pasakotojas Arūnas! Virgutė pasirodė savo nuostabius piešinius! Andrius buvęs šiek tiek santūresnis, bet vistiek mus pakvietė užeiti ir į jo kambarį, kuris maloniai nustebino tvarka ir švara! Dalytės siuvinėtos servetėlės kokios dailios!
Šiuo metu namuose gyvena aštuoni gyventojai, greitu metu namai užsipildys pilnai ir gyvens dešimt gyventojų. Gyventojai turintys intelekto arba psichikos negalią. Gyventojai gyvena kartu su prižiūrinčiais asmenimis.
Visi namų gyventojai verti visų mūsų PAGARBOS, TOLERANCIJOS IR TEIGIAMO POŽIŪRIO.
Dėkojame valdybos nariui Nerijui, kuris nieko nelaukdamas ėmėsi pagalbos, buitinė technika pataisyta, vartai užsidaro puikiai!
Dėkojame SIŽGB „Kauno viltis” pirmininkei Agnei už svetingumą!
Namams labai reikia lauko baldų, jeigu kas nors galėtų ir norėtų prisidėti SIŽGB „Kauno viltis” namų gyventojai būtų labai dėkingi! Kaip pirmininkė Agnė sako, nesame išrankūs, tiktų ir naudoti, kad tik turėtume kur lauke atsisėsti.
Dar labai norėtume, kad kaimynų kieme plėvesuotų Lietuvos vėliava, stulpas yra, tačiau mechanizmo nėra, bandysime ieškoti pagalbos, kas tai galėtų sutvarkyti.