Apie mus

2014 m. balandžio 10 d. socialinėje erdvėje buvo sukurta uždara Narsiečių gyventojų grupė. Grupės augimo tempai buvo daug spartesni negu buvo galima tikėtis. Narsiečių bendruomenė labai greitai gyventojų aktyvumo dėka tapo glaudžiai susijusi kaimynyste, bendrais darbais, idėjomis, projektais. Socialinei grupei išaugus iki daugiau kaip 700 narių, buvo nuspręsta kurti asociaciją, taigi 2018 m. rugsėjo 18 d. trijų steigėjų– Vilmos Litvaitienės, Gintarės Pažėrienės, Jolitos Juodelienės– dėka buvo užregistruota asociacija Narsiečių bendruomenė.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė tikslas yra veikti kryptingai ir toliau, kaip iki šiol. Pagrindinės veiklos kryptys: gyvenamosios aplinkos pritaikymas gyventojų poreikiams, kraštovaizdžio tvarkymas, laisvalaikio organizavimas gyventojams, sportinė veikla, neformalusis ugdymas, kultūrinis švietimas, nusikalstamumo prevencija, socialinė pagalba.

Nuo 2014 m. susibūrusi bendruomenė organizavo ne vieną renginį, labiausiai pasiteisinę renginiai įtraukiami į tolesnę bendruomenės veiklą, tai švarinimosi akcija „Kaunas tvarkosi“, bagažinių turgus, Užgavėnės, Kaimynų diena.

Asociacija Narsiečių bendruomenė atvira kiekvienam, gyvenančiam Narsiečiuose– tiek Kauno mieste, tiek Kauno rajone. Bendruomenės išskirtinumas– šiuolaikiškumas.

Asociacijos Narsiečių bendruomenė vizija, misija ir tikslas:

Vizija– geriausia ir saugiausia vieta gyventi, auginti vaikus, sulaukti senatvės.

Misija– kartu kurti aplinką, kurioje gera, smagu ir saugu gyventi.

Tikslas– puoselėti tradicijas ir kurti naujas, gerinti, rūpintis mikrorajono aplinka ir čia gyvenančiais gyventojais, aktyvinti gyventojų bendrystę.

Bendruomenės šūkis: „Kartu galime daug daugiau!!!“

Narsiečių himnas – https://www.youtube.com/watch?v=ddEAaTsGNeE

GAUTOS PADĖKOS