LIEPOS IR ĄŽUOLO DRAUGYSTĖ – MEILĖS SIMBOLIS SAUGOMAS RŪPINTOJĖLIO

LIEPOS IR ĄŽUOLO DRAUGYSTĖ – MEILĖS SIMBOLIS SAUGOMAS RŪPINTOJĖLIO
Vyčio Kryžiaus g./Šarvuočių g.
Tai idėja, kuriai reikėjo laiko ir augo ji po truputį…o viskas prasidėjo dar 2021 m. lapkritį…tuomet pristatėme parodą Narsiečių akcentai, kurioje pirmą kartą buvo pastebėtas ąžuolas. Į parodą ąžuolo nuotrauką tuomet pasiūlė asociacijos Narsiečių bendruomenė narys p. Arturij, o šalia gyvenantis kaimynas pasiūlė įtraukti į Narsiečių akcentų parodą ir šalia ąžuolo augančią liepą. Taip parodoje išvydome nuotrauką, kuri buvo pavadinta ĄŽUOLO IR LIEPOS DRAUGYSTĖ. Nuo tada prasidėjo idėjos augimas…2022 m. vasarą pradėjome ieškoti didelio akmens, labai norėjosi, kad akmuo būtų rastas Narsiečiuose. Vienas akmuo asociacijos narės p. Monikos buvo pastebėtas prie Narsiečių kalno, deja jis atrodė per mažas mūsų didelei idėjai ? Ieškojome toliau…ir radome! Akmuo prie medžių atvyko iš Vyčio Kryžiaus g. Akmuo rastas tikrai didelis! O tam reikėjo specialaus transporto, kuris galėtų pakelti tokį galiūną! Ir čia mums pagelbėjo asociacijos narys p. Mindaugas, kuris pasirūpino, kad akmuo saugiai būtų atvežtas prie medžių. 2022 m. rugsėjo mėnesį atlikome žemių lyginimo darbus, asociacijos narys p. Vaidas parūpino didžiulę krūvą žemių, kurias ne tik atvežė prie medžių, bet ir išlygino…taip po truputį prie medžių tvarkėmės. Asociacijos narys p. Arturij su dukryte prie medžių pasėjo žolę, kuri spėjo sudygti! Tiesa, prie medžių buvo įrengtas kelio ženklas, kuris užstojo medžius ir buvo įrengtas tikrai ne vietoje, paprašėme, kad kelio ženklas būtų perkeltas į tinkamą vietą šalia Šarvuočių g. Kauno m. savivaldybės Transporto ir eismo tvarkymo skyrius šį ne vietoje įrengtą kelio ženklą greitai ir operatyviai perkėlė į tinkamą vietą, o miesto aplinkos skyrius pasirūpino, kad aplink medžius būtų išgenėti menkaverčiai krūmai ir apgenėti medžiai. Taip atsivėrė nuostabus vaizdas, ĄŽUOLAS IR LIEPA tapo dar labiau matomi praeivių. Kai aplinkos darbai buvo atlikti, ėmėmės kūrybinio darbo. Akmens simbolizuojančio meilę ir draugystę idėją pateikė asociacijos pavaduotoja Gintarė Pažėrienė. Įmonė, kuri gręžia skyles, profesionaliai išgręžė skyles akmenyje, per kurias buvo pervertos grandinės surakintos spynomis. Asociacijos valdybos narei p. Olgai sugeneravus QR kodą užsakėme informacinę lentelę, kurios dalis išlaidų buvo finansuojama projekto „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“.
Atlikti darbai džiugino širdį…bet vis kažko trūko ir dar laukėme. Ir tada po asociacijos pirmininkės ir pavaduotojos vienos išvykos, kilo moterims idėja ant ĄŽUOLO iškelti RŪPINTOJĖLĮ. Rūpintojėlį išdrožė medžio drožėjas, gyvenantis Aleksote. Tai maža, bet iš visos širdies moterų dovana NARSIEČIŲ gyventojams.
Na ir štai praėjo lygiai metai, nuo tada kai ĄŽUOLAS IR LIEPA buvo pastebėti. Šiandien prie naujo Narsiečių objekto pakvietėme asmenis, kurių dėka ir atsirado šis objektas. Pasidžiaugėme visi kartu tyliai ir kukliai atliktais darbais.
Šis lankomas objektas skirtas meilei, draugystei, ištikimybei, pasiaukojimui, stiprybei ir tikėjimui. APLANKYKITE! Įamžinkite savo meilę – meilės spyna, o gal tiesiog pasigrožėkite ĄŽUOLO IR LIEPOS DRAUGYSTE, kurią nuo šiol saugos RŪPINTOJĖLIS!
NUOTRAUKOS