Konferencija „Kaip švęsime JOZEFO GODLEVSKIO jubiliejinius 2023 metus?”

2020 m. kartu su Sąnašos bendruomenės pirmininku Ovidijumi Jurkša Kultūros tarybai teikėme projektą, kuris vadinosi „J. Godlevskio gyvenimo ir veiklos pėdsakais”. Tačiau užklupus pandemijai visi tų metų projektai buvo sustabdyti.
Todėl, kai gavome kvietimą iš Garliavos sporto ir kultūros centras dalyvauti konferencijoje „Kaip švęsime JOSEFO GODLEVSIO JUBILIEJINIUS 2023 metus?” minėtą projektą tuoj pat ištraukėme iš „archyvų” ir nusprendėme pasidalinti idėjomis, kurios buvo sudėtos į mūsų rašytą projektą. Projekte pagrindinė mūsų idėja buvo ekskursijos – Veiveriai, Juragiai, Garliava, VDU Botanikos sodas. Visas idėjas šiandien pateikėme konferencijoje.
Labai džiaugiamės bendru susitikimu, diskusijomis su tiek puikių organizacijų: Righetto studio/gallery Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Veiverių bendruomenė ir dar pulkas pavienių asmenų, kurie pasirengę prisidėti prie J. GODLEVSKIO minėjimo 2023 m.
Pagrindinės idėjos diskusijų metu, kaip galėtume paminėti J.Godlevskio metus: internetinis puslapis, QR kodai ant lankomų objektų, ekskursijos, bėgimo ar ėjimo organizavimas.
Lauksime tęsinio…labai smalsu „Kaip švęsime JOSEFO GODLEVSKIO JUBILIEJINIUS 2023 metus?”