KAZLIŠKIŲ SENIŪNAIČIŲ RINKIMAI

BALSUOKIME
MES UŽ GINTARĘ PAŽĖRIENĘ
Kodėl už Gintarę?
Gintarė asociacijos valdybos narė ir pavaduotoja nuo 2018 m. Šiuo metu baigiasi Gintarės pirmoji Kazliškių seniūnaitės kadencija, Gintarės atlikti darbai kalba patys už save. Todėl visi kartu galime prisidėti balsais ir Gintarė toliau tęs savo pradėtus darbus.
Šią žavią moterį pažystate daugelis, vieni susidūrėte ugdydami vaikus, kiti Narsiečių veikloje, dar kiti Gintarės profesinėje veikloje. Tai moteris, kuri gali labai daug, todėl labai norisi Gintarės potencialą naudoti Kazliškių labui. Narsiečių kalnas – Gintarės idėja! Ąžuolo ir Liepos draugystės akmuo – Gintarės idėja! Gintarę Narsiečių bendruomenės renginiuose esame matę su Bitės kostiumu, buvo Fėja, matėme Gintarę ir su futbolo kamuolio skrybėle. Kuomet grožėjomės ant Narsiečių kalno išpiešta trispalve, tai buvo Gintarės ir jos šeimos nuopelnas. Prie Narsiečių laisvalaikio zonos buvęs gėlių vazonas, buvo Gintarės darbo vaisius. Gintarės šeima paminklą skirtą Narsiečių kaimams atminti tvarko kasmet prieš lapkričio 1 d. Gintarė komandos siela, kurią visuomet ir visur galime pasitikėti. Padarys darbą iki galo su geriausiu rezultatu! Gintarė šauniai atstovavo Kazliškių seniūnaitiją visus savo keturis kadencijos metus, visada rado laiko sudalyvauti seniūnaičių susirinkimuose, atsakyti į gyventojų klausimus, spręsti iškeltas problemas.
Palaikome Gintarę visi kartu!
Kaip balsuoti?
Apsilankome svetainėje https://seniunaitijos.kaunas.lt/, apačioje spaudžiame BALSUOTI, įvedame savo gatvės pavadinimą, namo numerį, renkamės BALSUOTI UŽ GINTARĘ PAŽĖRIENĘ, jungiamės prie savo banko ir patvirtiname balsą.