IŠVYKA PAS BIRUTĘ JAKUČIONYTĘ

IŠVYKA PAS BIRUTĘ JAKUČIONYTĘ
„Nuo plastikinio kamštelio iki Gongų maudynių”
„Gervių lizdo” vadovė, garso terapeutė, 4 sūnų mama, tinklaraščio Jakucionyte.lt ir trijų knygų „Moteris iš raudonos audi”, „Mano karūna nematoma” ir „Laimės ąžuolas” rašytoja, aktyvi visuomenės veikėja. Kaip pati sako dabar jau ir TikTok žvaigždė. Diena „Gervių lizde” – rašytojos Birutės Jakučionytės kurtoje stovyklavietėje, kurioje vyksta vaikų vasaros stovyklos, edukacijos, įvairūs renginiai, auginami 4000 ąžuolų sodinukų.
Diena prasidėjo ekskursija po Gervių lizdą, kur pamatėme molio namą, Išpažinčių bokštelį, Restoraną Lesykla ir kaip sėkmingai auga 4000 ąžuoliukų užaugusių iš gilės. Pilni geros nuotaikos ir pakilių emocijų leidomės į susipažinimą su ekukacija „Plastiko kelias”, kur sužinojome daug naujų ir naudingų žinių apie tvarų vartojimą. Po tiek naudingų žinių panirome į muzikos instrumentų pasaulį, kur išgirdome ir pamatėme instrumentus, kurie p. Birutės kolekcijoje atvykę iš daugelio pasaulio šalių, kai kurie instrumentai buvo naudojami ir vėliau vykusiose Gongų maudynėse, tačiau prieš tai dar buvome pakviesti į Restoraną Lesyklą, kur mūsų laukė nuostabaus skonio daržovių troškinys su ryžiais, na ir žinoma desertas! O desertas buvo tobulas! Tinginys su džiovintais abrikosais! Sotūs ir laimingi keliavome į suvenyrų krautuvėlę kur galėjome įsigyti p. Birutės gamintus rankdarbius ir parašytas knygas. Ir tai dar nebuvo mūsų išvykos pabaiga! Visą išvyką vainikavo Gongų maudynės…ir maudėmės gongų garsuose! Nuostabi diena Gervių lizde! Nors visko buvo labai daug ir labai nerealiai su asociacijos nariais užsukome apžiūrėti dar ir Strėvos įgriuvą, kur sustoję po ąžuolu dėliojome ateities planus ir idėjas.
Nuoširdus AČIŪ dalyvavusiems! AČIŪ p. Birutei Jakučionytei ir p. Sauliui Baltrūnui už svetingumą, žinias ir nuostabią dieną!
Išvyka finansuojama NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2022 METŲ VEIKSMŲ PLANO 1.1.4 PRIEMONĖS „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE”.