Žvarbų gruodžio vakarą susitikimas su aktyviausiais asociacijos nariais

Gruodžio 16 d. asociacijos nariams pateikėme informaciją apie „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” buvusius ir esamą projektą. Asociacija šiame projekte dalyvauja nuo 2018 m. Per visus keturis metus finansavimas sudaro 28 155 Eur. Įgyvendinta apie 30 įvairiausių veiklų, edukacijų, seminarų, susitikimų.
Taip pat kvietėme aktyviausius narius į susitikimą, kuriame padėjokome nariams už jų aktyvumą, idėjas, įgyvendintas veiklas ir atliktus darbus, už aktyvią veiklą asociacijoje, už pagalbą įgyvendinant bendruomenių projektus, už idėjas ir iniciatyvas, už prisidėjimą gerinant bendruomenės inventorių, už patarimus ir teisingus pastebėjimus, už idėją pastatyti vaikų žaidimų namelį, už padovanotą vabaliukų viešbutį, už pagamintą augalų mainų lentyną, už petankės aikštelės idėją, už nuolat jaučiamą palaikymą mūsų veikloje, už seminaro idėją projektui, už atnaujintą knygų namelį…Sakome dar kartą AČIŪ! O vakaras pasitaikė vėjuotas ir žvarbus (matyt ir nuotraukų kokybė dėl to nukentėjo), tačiau bendrystei tai nesutrugdė. Susitikimas, pašnekesiai, juokas ir prisiminti metų įvykiai sušildė visų širdis. Ačiū dar kartą!
Finansuojama: NEVYRIAUSYBINIŲ ORGANIZACIJŲ IR BENDRUOMENINĖS VEIKLOS STIPRINIMO 2021 METŲ VEIKSMŲ PLANO 1.1.4 PRIEMONĖS „STIPRINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE” lėšomis.