Mindaugo Survilos filmo „Stebuklų laukas” asociacijos nariams nemokama peržiūra

Nuoširdžiai dėkojame režisieriui Mindaugui Survilai už sutikimą bendradarbiauti ir pristatyti Narsiečių bendruomenei savo darbus.
Mindaugas Survila ką tik naujienų portalo www.KaunoZinios.lt išrinktas 2020-ųjų metų žmogumi. Jis yra Lietuvos gamtininkas, operatorius, režisierius, Sengirės fondo įkūrėjas, filmų „Sengirė“, “Stebuklų laukas” ir kt. kūrėjas. Už nepailstamą darbą dėl miškų išsaugojimo ir kantrybę, kurios reikia net šešiolika valandų išsėdėti medyje, kad išeitų filmas, tapęs žiūrimiausia dokumentine juosta Lietuvos kino istorijoje.
Pokalbį su M. Survila Kūrybingumo mokyklos projekte “Menininkai kaip mokslininkai” žiūrėkite: https://youtu.be/FPjZW-zOeTk
„Sengirė“ yra vieta, kurioje ne tik ištirpsta laiko ribos, bet ir viskas, kas egzistuoja, stiebiasi į amžinybę. Šis filmas nufilmuotas paskutiniuose išlikusiuose senosios girios plotuose Lietuvoje. Poetiškas filmas apie gamtą kviečia žiūrovus į begalinę kelionę. Pradedant nuo miško brūzgynų iki vilkų urvų, kylant aukštyn į juodųjų gandrų lizdus ir neriant gilyn į povandeninius miškus, ir sugrįžtant į pakraštį miško, kur gyvena žmogus. Filme nėra jokio užkadrinio balso, tik beveik apčiuopiami, stiprūs girios ir jos gyventojų garsai bei kamera užfiksuotos magiškos akimirkos.
Filmą „Sengirė“ galite žiūrėti: https://zmonescinema.lt/filmas/sengire-2018
2011 m. M. Survilos filmas “Stebuklų laukas” – dokumentinė poema apie žmones, daugiau negu 20 metų gyvenusius Budos miške, netoli buvusio Kariotiškių sąvartyno. Ketverius metus kurtas dokumentinis filmas tarsi iš paties sąvartyno gyventojo perspektyvos pasakoja apie nykstančią unikalią bendruomenę, jos dienos ritmą, savotišką gyvenimo būdą, kasdieninius džiaugsmus ir rūpesčius.
Filmą nemokamai kviečiame žiūrėti http://www.sengire.lt/stebuklulaukas
Sengirės fondo veiklą galite sekti:

https://www.facebook.com/Sengires