Ligitos Patapavičienės ir Nidos Sabaliauskienės parodos atidarymas

Didžiuojamės, kad asociacijos tarpe turime kūrybingų narių, kurių darbai verti parodų. Todėl Asociacija Narsiečių bendruomenė nusprendė imtis iniciatyvos ir padėti nariams savo darbus demonstruoti plačiai auditorijai. Parodos atidarymas įvyko gruodžio 2 d. Šioje parodoje pamatysime dvi skirtingas kryptis tapybą ir vilnos vėlimą.

Tapybos darbų autorė Ligita Patapavičienė pristatė savo parodą „Be įsipareigojimų“. Parodos pavadinimas lyg sako, kad Ligita dar nedrąsiai žengia į tapybos gelmes, todėl mūsų narei linkime drąsos, įkvėpimo, spalvų, idėjų. Ligita teptuką į rankas paėmė tik prieš pusmetį, tačiau savo darbų kolekcijoje jau skaičiuoja apie 15 darbų.
Vilnos vėlimo autorė Nida Sabaliauskienė pristatė vilnos paveikslus. Paveikslai stebina savo struktūra. Pirmasis Nidos paveikslas iš vilnos gimė prieš 9 metus. „Darbas lėtas ir skrupulingas, užima nemažai laiko, rezultatas visada nežinomas, nes vilna turi savybę trauktis“ – pasakoja autorė. Nidos darbų suskaičiuoti galima jau iki 45, rekordinio paveikslo matmenys buvo 210×80 cm. Autorės darbuose vaizduojama dažniausiai gėlės: tulpės, rožės, aguonos, ramunės, taip pat autorės darbuose galime išvysti mandarinų medį, sakurą.

Paroda veiks nuo 2019-12-02 iki 2019-12-28 Tirkiliškių bibliotekos darbo laiku.

Parodos atidarymo akimirkos