Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymai

Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja Fluxus Labas! Bendruomenių laboratorijos „Kūrybinių ir kultūrinių bendruomenės verslų kūrimo ir plėtros mokymuose.“ Šios programos ilgalaikis tikslas – turėti įkurtus bendruomenės verslus, kurie veiktų kultūros/kūrybiniame sektoriuje; plėtoti bendruomenėse jau egzistuojančius įgūdžius, ugdyti bendruomenių gebėjimus kurti tvarius kūrybinius ir kultūrinius projektus bei bendruomenines įmones (organizacijas, kurios priklauso ir yra valdomos bendruomenių, o pelnas skiriamas būtent jų reikmėms) tiek bendruomenių viduje, tiek ir bendradarbiaujant su kitomis bendruomenėmis.

Mokymai susideda iš 6 susitikimų. Pirmasis informacinis seminaras įvyko dar birželio mėnesį. Daugiausiai emocijų ir suteiktų žinių suteikė susitikimas, kuris įvyko rugsėjo 4 d. „Bendruomenės edukacijos centre MIESTO LABORATORIJA“ Vilniuje, na ir žinoma rugsėjo 8 d. įvykęs susitikimas „Kūrybos ir užimtumo STUBA“ Zapyškyje, Kauno raj. Zapyškyje mūsų asociacijos narės Olga ir Gintarė pristatė mūsų bendruomenės turto žemėlapį.

Programos mokymų temos: vizijos, misijos ir vertybių išgryninimas; Lyderystės ir komunikacijos plėtra; Finansavimas ir parama – kas tai yra ir kur jų ieškoti; Bendruomenės projektų kūrimas ir atlikimas – praktiniai metodai.

Džiaugiamės galimybe dalyvauti šiuose mokymuose ir su nekantrumu laukiame paskutinių dviejų susitikimų.

Šiuose mokymuose asociaciją atstovauja Gintarė Pažėrienė ir Olga Antipova.

Akimirkos iš mokymų