Į Liepų alėją atliuoksėjo zuikis

Artėjant šv. Velykoms, į Narsiečiuose ošiančią gyventojų pamėgtą liepų alėją atliuoksėjo velykinis zuikis. Šį projektą iniciavo asociacija „Narsiečių bendruomenė”, o įgyvendino asociacijos narė Jana Valauskienė, asociacijos valdyba ir asociacijos partneris VšĮ „Linksmųjų kiškučių dvarelis”. Jana sukonstravo visą didelio kiaušinio formos karkasą, asociacijos valdyba pasirūpino zuikučio dekoracijom, o „Linksmųjų kiškučių dvarelio” vaikučiai jį išdailino ir pavertė spalvingu velykiniu zuikiu. Zuikis liepų alėjoje gyventojus džiugins iki pat Atvelykio, balandžio 28 d.

Kviečiame visus nusifotografuoti prie zuikio ir foto įkelti į Narsiečių Facebook grupę https://www.facebook.com/groups/narsieciu.bendruomene/ vienos nuotraukos savininkas tikrai gaus dovanų!!!

Asociacija džiaugiasi prasidėjusia draugyste su darželiu Linksmųjų kiškučių dvarelis, tikimės ateityje dar daug projektų kartu.

Taip pat labai džiaugiamės, kad antrą šv. Velykų dieną, balandžio 22 d. 16 val. liepų alėjoje apsilankys ir mažųjų narsietukų lauks Velykų bobutė. Laukiami visi. Atėję tėveliai pagal galimybes gali įmesti mažą niekutį į Velykų bobutės laimės šulinį, iš kurio prizus vėliau trauks visi susirinkę vaikučiai.