Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Tapybos ir vilnos vėlimo darbų paroda

2019 gruodžio 2 - 2019 gruodžio 28

Didžiuojamės, kad asociacijos tarpe turime kūrybingų narių, kurių darbai verti parodų. Todėl Asociacija Narsiečių bendruomenė nusprendė imtis iniciatyvos ir padėti nariams savo darbus demonstruoti plačiai auditorijai. Šioje parodoje sujungsime dvi skirtingas kryptis tapybą ir vilnos vėlimą.

Tapybos darbų autorė Ligita Patapavičienė pristatys savo parodą „Be įsipareigojimų“. Parodos pavadinimas lyg sako, kad Ligita dar nedrąsiai žengia į tapybos gelmes, todėl labai mūsų narei linkime drąsos, įkvėpimo, spalvų, idėjų. Ligita teptuką į rankas paėmė tik prieš pusmetį, tačiau savo darbų kolekcijoje jau skaičiuoja apie 15 darbų.

Ligitos Patapavičienės darbas

Vilnos vėlimo autorė Nida Sabaliauskienė pristatys vilnos paveikslus. Parodoje išvysime paveikslus, kurie nustebins savo struktūra. Pirmasis Nidos paveikslas iš vilnos gimė prieš 9 metus. „Darbas lėtas ir skrupulingas, užima nemažai laiko, rezultatas visada nežinomas, nes vilna turi savybę trauktis“ – pasakoja autorė. Nidos darbų suskaičiuoti galima jau iki 45, rekordinio paveikslo matmenys buvo 210×80 cm. Autorės darbuose vaizduojama dažniausiai gėlės: tulpės, rožės, aguonos, ramunės, taip pat autorės darbuose galime išvysti mandarinų medį, sakurą.

Nidos Sabaliauskienė kūrinys

Šios dvigubos parodos atidarymas Gruodžio 2 d. 18 val. Kviečiame atvykti susipažinti, pabendrauti su autorėmis ir žinoma apžiūrėti kūrinius.

Paroda veiks nuo 2019-12-02 iki 2019-12-28 bibliotekos darbo laiku.

Informacija

Pradžia:
2019 gruodžio 2
Pabaiga:
2019 gruodžio 28

Vieta

Tirkiliškių biblioteka
Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
Interneto svetainė:
https://www.kaunas.mvb.lt/tirkiliskes

Organizatorius

Asociacija Narsiečių bendruomenė
Telefonas:
+370 614 26 058
El. paštas:
info@narsieciubendruomene.lt