Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

Seminaras „Ugdyk savyje LYDERĮ!“

spalio 23 @ 17:30 - 19:30

Šiuo metu Mes esame tai, ką galime geriausiai.  O galime tiek, kiek patys sau leidžiame galėti. Šiame laikotarpyje daugelį žmogiškų resursų keičia technologijos, todėl tampa labai aktualu suvokti kas aš esu, kuo noriu būti ir kokią vertę kuriu ar galiu sukurti ateityje. Kas yra mano autentiškumas?

Būti lyderiu šeimoje, darbe, gyvenime reiškia būti pavyzdžiu į kurį nori lygiuotis kiti, tai reiškia būti lanksčiu ir adaptyviu. Būti tuo iš kurio nori mokytis kiti. Programa „Ugdyk savyje Lyderį“ yra  apie tavo autentiškumą, savęs pažinimą, prigimtį, asmenines vertybes ir žinojimą kaip aš veikiu ir ką turiu vystyti, kad būti geresniu savęs paties versija ir adaptyviu.

Mokymų metu nagrinėjama galios samprata, kaip įvairūs stereotipai, nuostatos, išankstiniai vertinimai, sumažina žmogaus asmenines galias. Apžvelgsime kokios yra mąstymo ir elgsenos pasekmės. Kokią įtaka tai daro kuriant santykius, siekiant rezultatų ir jūsų pačių asmeniniams efektyvumui.

Aptarsime kas yra šių laikų lyderis, kokius uždavinius jis sprendžia. Kokie įpročiai padeda ugdyti lyderį savyje ir kaip tai daryti kasdienoje?

Mokymų metu pažadinsite ir sustiprinsite savo sąmoningumo lygį, kuris Jums padės augti toliau ir  spręsti nuolat kintančios, neapibrėžtos aplinkos uždavinius bei pro aktyviai ieškoti kūrybiškų sprendimų, kurti santykius užtikrinančių tvarų bendradarbiavimą.

Seminarą ves lektorė p. Giedrė Bagdonavičienė.

Registracija į seminarą būtina.
Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.
Renginys finansuojamas projekto „SKATINTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ lėšomis.

Informacija

Data:
spalio 23
Laikas:
17:30 - 19:30

Vieta

UAB Makveža
Vytauto g. 183
Narsiečių km., Kauno raj.,

Organizatorius

Asociacija Narsiečių bendruomenė
Telefonas:
8 37 248 878
El. paštas:
info@narsieciubendruomene.lt