Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Pilietinio pasipriešinimo mokymai

gegužės 30 @ 10:00 - 15:00

Asociacija Narsiečių bendruomenė kartu su Kauno bendruomenių centrų asociacija (KBCA) organizuoja susitikimą su MOBILIZACIJOS IR PILIETINIO PASIPRIEŠINIMO DEPARTAMENTO PRIE KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJOS Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėju Albertu Daugirdu. Susitikimo tikslas – Pilietinio pasipriešinimo mokymai.

Daugiau apie mokymus:
Šiemet minėsime atkurtos Nepriklausomybės 30-metį. Laisvės siekėme ne tik kovodami su ginklu rankoje, tačiau ir priešindamiesi agresoriui nesmurtiniais būdais. Deja, po 1991 m. šis kovos metodas – pilietinis pasipriešinimas – valstybėje nebuvo tinkamai išplėtotas, o grėsmės nacionaliniam saugumui ne tik kad nesumažėjo, bet ir įgavo naujas formas. Tad kviečiame piliečius pasinaudoti galimybe sudalyvauti nemokamuose vienos dienos mokymuose „Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursas Nr.1“.
Kursą veda Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM tarnautojas, Pilietinio pasipriešinimo skyriaus patarėjas, Laisvės gynėjų gretose kovojęs ir 1991 m. sausį Aukščiausiąją Tarybą gynęs Lietuvos kariuomenės kūrėjas savanoris, ats. mjr. Albertas Daugirdas.

Mokymų tikslas:
Šį kursą parengėme tam, kad Lietuvos Respublikos piliečiai būtų efektyviau pasirengę veikti grėsmių akivaizdoje. Šiuose mokymuose suteiksime žinių ir įgūdžių, kuriuos kurso dalyviai galės savarankiškai taikyti neginkluoto pasipriešinimo veiksmams iškilus grėsmėms nacionaliniam saugumui taikos metu ar prieš užsienio agresorių.
„Pareiga Tėvynei neturi amžiaus apribojimų, mūsų Laisvė yra mūsų rankose ir už ją atsakome mes patys“ – sako šio kurso instruktorius ats. mjr. Albertas Daugirdas.

„Pilietinio (neginkluoto) pasipriešinimo kursas Nr.1“ suteiks jums bazinį pasirengimo lygį, t.y. būtiniausią informaciją per trumpą laiką.

Vėliau dalyviai gali tobulintis tęstiniuose kursuose („Pilietinio pasipriešinimo kursas Nr. 2“ (pasyvusis pilietinis pasipriešinimas), „Pilietinio pasipriešinimo kursas Nr. 3“ (aktyvusis pasipriešinimas arba pilietinio pasipriešinimo kuopelės), „Išgyvenimo kursas Nr. 1“ ir kituose kursuose, bei siekti tapti Pilietinio pasipriešinimo žinovu / instruktoriumi.

Baigusiems kursą įteikiamas Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM vadovo ir instruktorių pasirašytas liudijimas.

Tvarkaraštis:
1 tema. Pilietinio pasipriešinimo samprata.
2 tema. Pilietinio pasipriešinimo „įrankiai“.
3 tema. Asmeninis ir šeimos pasirengimas karinei krizei. Praktiniai patarimai.

Mokymų trukmė: 5 val. (su pertraukomis tarp užsiėmimų). Petraukų metu vaišinsimės kava, arbata, užkandžiais.

MOKYMAI NEMOKAMI.

Registracija į mokymus:

There is no form selected or the form was deleted.

Informacija

Data:
gegužės 30
Laikas:
10:00 - 15:00

Vieta

Kauno bendruomenių centrų asociacija
Veiverių g. 151-201
Kaunas,

Organizatoriai

Asociacija Narsiečių bendruomenė
Kauno bendruomenių centrų asociacija