Kalėdinės Liepų alėjos atidarymas 2019

Pirmąjį Advento sekmadienį Aleksote esančiuose Narsiečiuose buvo atidaryta Kalėdinė liepų alėja. Prie šventiška nykštuko kepure pasipuošusio Narsiečių knygų namelio atliuoksėjo kaimenė medinių elniukų, Liepų alėja pasipuošė originaliomis dekoracijomis. Į šventę atvykusi Žiemos fėja su susirinkusiu gausiu būriu Narsiečių gyventojų dalinosi šventiškais pokalbiais. Šiemet asociacija Narsiečių bendruomenė, prisidėdama prie mažesnio vartojimo ir siekdama mažinti taršą ir klimato kaitą, Kalėdoms pasiruošė panaudodama antrines ir perdirbtas žaliavas. Liepų alėjos dekoracijos buvo perdirbtos ir pritaikytos iš pernai Lietuvos šimtmečio Narsiečių eglę puošusių gyventojų gamintų žaisliukų, modernistinio stiliaus eglutė pagaminta iš lentų ir dekoruota iš suyrančių medžiagų gamintais žaisliukais, aplinką puošia rankų darbo mediniai elniukai ir ledinukai. Į šventę susirinkę kaimynai buvo kviečiami bendrauti, vaišintis karšta arbata, mažieji narsietukai smalsiai apžiūrinėjo Kalėdinę liepų alėją ir bendravo su Žiemos fėja, pažadėjusia jų norus perduoti pačiam Kalėdų seneliui. Kalėdinę liepų alėją saugo meškiukas policininkas, kuris viską akylai stebi besisupdamas ant supynių.
Žiemos Fėją įkūnijusi Kazliškių seniūnaitė Gintarė Pažėrienė Narsiečių gyventojams dovanojo nuostabias akimirkas, užburdama visus savo stebuklinga lazdele gerai nuotaikai ir šventiniam laukimui.
Asociacijos Narsiečių bendruomenė pirmininkė Vilma Litvaitienė džiaugėsi pavykusiu renginiu, gyventojų kaimyniškumu, kai bendromis jėgomis iš mažų dalykų sukuriamas didelis stebuklas, džiuginsiantis visą Kalėdų laikotarpį.

Renginio akimirkos

Renginys finansuojamas projekto „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ lėšomis