Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

Renginys Views Navigation

spalio 2019

Narsiečių bagažinių turgus 2019

spalio 13 @ 12:00 - 15:00
Technikumo g. gale
Sužinokite daugiau »

Moliūgų skobimo dirbtuvės

spalio 18 @ 17:00 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacijos Narsiečių bendruomenės narė Jana Valauskienė kviečia į moliūgų skobimo dirbtuves. Visi išskobti moliūgai bus eksponuojami Narsiečių moliūgų parodoje daugiau apie parodą. Į dirbtuves prašome registruotis, kad organizatoriai žinotų kiek parūpinti moliūgų. Gyventojai turintys savo moliūgus, prašome atsinešti į dirbtuves.

Sužinokite daugiau »

Narsiečiuose moliūgų paroda

spalio 21 - lapkričio 3
Prie knygų namelio

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia gyventojus prisidėti prie rudeniškos idėjos "Moliūgų paroda". Visi gyventojai kviečiami savo išskobtą moliūgą Spalio 21 d. atnešti prie knygų namelio Vyčio Kryžiaus g. kur ir bus eksponuojami visi moliūgai. Moliūgų paroda gyventojus džiugins iki lapkričio 3 d. Kviečiame parodos metu gyventojus apsilankyti šioje parodoje ir nusifotografuoti, nuotraukas siųskite adresu info@narsieciubendruomene.lt, burtų keliu bus ištrauktas laimingasis, kuris bus apdovanotas prizais.

Sužinokite daugiau »

Protų mūšis „Ką žinau apie knygas?“

spalio 24 @ 17:00 - 19:00
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Aleksoto padalinys, Veiverių g. 43

Asociacijos Narsiečių bendruomenė atstovai dalyvaus Aleksoto bibliotekoje vykstančiame protų mūšyje "Ką žinau apie knygas?" Komandai linkime sėkmės!!! Norinčius prisijungti susisiekite tel. 8 614 26058, el. paštu: info@narsieciubendruomenė.

Sužinokite daugiau »

Kūrybinės Vėlynių puokščių dirbtuvės

spalio 25 @ 17:30
Asociacija Narsiečių bendruomenė Vyčio Kryžiaus g. 24
5EUR

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia prieš Vėlines pasigaminti patiems Vėlynių puokštę. Kūrybinėse dirbtuvėse bus visos reikalingos priemonės puokštei gaminti, taip pat dirbtuvių dalyvis gaus patarimus ir informaciją kaip gaminti puokštę. Kiekvienas dalyvis savo pasigamintą puokštę nešis namo. Dirbtuvėlių kaina asmeniui 5 Eur. Dirbtuvės skirtos suaugusiems. Dirbtuvėlių dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis el. paštu info@narsieciubendruomene.lt arba tel. 8 614 26058.

Sužinokite daugiau »

lapkričio 2019

Olgos Antipovos paveikslų paroda „Mano spalvingas gyvenimas“

lapkričio 4 - lapkričio 29
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Kartais tikroji pažintis su žmogumi ateina ne tada, kai įvyksta susipažinimo faktas, o tada kai pamatai žmogaus vidinius potencialus. Taip atsitiko ir su asociacijos nare Olga Antipova, asociacijos pirmininkė Vilma Litvaitienė išvydus Olgos darbus negalėjo patikėti, kad iki šiol ji net neįtarė, kad narė tapo tokius darbus, kurie verti parodų. Todėl abiejų moterų susitarimu buvo imtasi veiksmų, kad Olgos darbus turėtų galimybę išvysti ir daugiau žmonių. Olgos kelias į kūrybą prasidėjo nuo pieštuko, vėliau moterį užklupus sunkiam gyvenimo laikotarpiui nusprendė,…

Sužinokite daugiau »

Žaidimas Mafija – vakarėlis

lapkričio 15 @ 18:30 - 22:00
Narsiečių pirtis, Tiškos g. 27
10€

Mieste Naktis…Bunda Mafija! Ši, nuo žaidimo neatsiejama frazė jau daugiau kaip 30 metų lydi intelektualius vakarėlius. Žaidimas, sukurtas 1986 m. psichologo Dmitry Davidoff jau tapo klasika ir yra išrinktas tarp 50 geriausių visų laikų žaidimų. Ir tikrai pelnytai. Daugeliu atvejų žaidžiant yra lavinami tam tikri įgūdžiai, o Mafija pagalba galima patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius, lavinti socialinį bendravimą. Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Mafija žaidimo tikslas – tobulinti komunikavimo…

Sužinokite daugiau »

gruodžio 2019

Kalėdinė Liepų alėja 2019

gruodžio 1 @ 18:00 - 21:00
Liepų alėja

Asociacija Narsiečių bendruomenė gruodžio 1 d. visų Narsiečių gyventojų lauks Kalėdinėje Liepų alėjoje. Visi kartu atidarysime Kalėdinę Liepų alėją!!! Organizatorius Asociacija Narsiečių bendruomenė. Renginys finansuojamas projekto „REMTI BENDRUOMENINĘ VEIKLĄ SAVIVALDYBĖSE“ lėšomis. Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

Kalėdinių žaisliukų dirbtuvės

gruodžio 5 @ 17:30 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
3€ – 5€

Kviečiame dalyvauti Kalėdinių žaisliukų dirbtuvėse! Dirbtuvėse turėsime galimybę rinktis kokį žaisliuką norėtumėte pasigaminti, siūlysime dvi galimybes: Gaminsime Kalėdinius bumbulus iš juostelių, šiuos mokymus ves Narsiečių gyventoja Birutė Liaudenskienė, šių mokymų kaina 3 Eur ir Kalėdinius žaisliukus su Jūsų atsinešta nuotrauka (mažiausio formato), šiuos mokymus ves asociacijos narė Žydrė Mieldažienė, šių mokymų kaina 5 Eur. Kiekvienas dalyvis savo pasigamintą žaisliuką galės neštis namo.

Sužinokite daugiau »

Žvakių gamybos dirbtuvės

gruodžio 11 @ 17:00 - 18:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
2EUR

Asociacijos narė Jana Valauskienė kviečia į žvakių gamybos dirbtuves. Gruodis- dovanų metas. Kviečiame nudžiuginti save ar savo artimą žmogų ir patiems pasigaminti žvakę. Suksim, puošim, dekoruosim kartu!

Sužinokite daugiau »
+ Export Events