Renginiai kraunami

Įvykę Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

Renginys Views Navigation

sausio 2020

Kūrybinių darbų paroda

sausio 2 - sausio 31
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Narsiečių gyventoja Rasa Karanadzienė savo pirmoje parodoje pristatys savo darbus pieštus ant drobės. Moteris piešia laisvalaikiu, dauguma jos darbų gimsta konkrečiam asmeniui, kaip dovana, taip dauguma darbų yra padovanoti artimiems savo žmonėms. Nors Rasa, pristatys kūrinius pieštus ant drobės, tačiau verta paminėti, kad moteris taip pat graviruoja ant stiklo. Rasos Karanadzienės darbas Asociacijos narė Žydrė Mieldažienė...žmogus, kuris turi veiklų, kurios netilptų ant rankos pirštų...gamina muilus, vonios burbulus, distiliuoja hidrolatus, užsiima dekopažu, pati augina augalus, kuriuos naudoja savo veiklose, rankdarbių įvairove...kalėdinių…

Sužinokite daugiau »

Mokslinių eksperimentų vakaras

sausio 17 @ 17:45 - 18:45
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
5€

Asociacijos Narsiečių bendruomenė narė Dovilė Staškienė organizuoja eksperimentų vakarą vaikams. Programoje: * lavos lempos kūrimas * gaminimas spalvoto vulkano * šlykštuko gaminimas * vaivorykštės tirpdymas * eksperimentai su ŠREKO GĖRIMU * spalvų šokdinimas piene * sauso ledo išbandymas * išsiaiškinimas, kodėl butelis įtraukia kiaušinį Visas inventorius, naudojamas renginyje, visiškai saugus. Renginį ves "Pažadukas - vaikų pramogų studija" Vaikų amžius nuo 5+m. Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

Tapyba ant vandens

sausio 31 @ 17:45 - 18:45
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
7€

Asociacijos Narsiečių bendruomenė narė Dovilė Staškienė organizuoja tapybos ant vandens pamoką vaikams. Renginį ves „Pažadukas – vaikų pramogų studija“ Vaikų amžius nuo 5+m. Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

vasario 2020

Biocell produkto pristatymas moterims-Aš tobula!

vasario 7 @ 18:00 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia į Biocell produkto pristatymą. Biocell - tai gamtos sukurto grožio ir sąmoningo gyvenimo būdo atstovas, vertinantis natūralumo estetiką ir skatinantis moteris pamilti save tokias, kokios jos yra – unikalios ir tobulos. Biocell - tobula esi tu. Renginio metu pakalbėsime apie Biocell produktų sudėtyje esančius vitaminus, mineralus ir kitas medžiagas, kurios padeda puoselėti natūralų moterų grožį. Pristatymo metu taip pat pakalbėsime apie kolageno, hialurono rūgšties, vitaminų ir mineralų poveikį moterų odai, plaukams ir nagams. Kviečiame moteris rūpintis savo grožiu ir…

Sužinokite daugiau »

Lėlių gamybos dirbtuvės

vasario 8 @ 12:00 - 17:00
20EUR

Vasario 8 d. asociacijos moterys rinksis į išskirtinai įdomią veiklą, gaminsime lėles! Lėlės bus gaminamos labai įdomiu būdu - iš vatos, pagal specialią technologiją. Mokymus ves lėlių gaminimo meistre Viktorija Zausajeva. Dėkojame asociacijos narei p. Aušrai už suteiktą galimybę mokymus surengti savo namų erdvėje. Registracija į mokymus būtina.

Sužinokite daugiau »

Užgavėnių kaukių gamybos dirbtuvės

vasario 19 @ 17:30 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacijos narė Jana Valauskienė organizuoja ir kviečia Narsiečių mažuosius gyventojus pasigaminti savo Užgavėnių kaukę!!! Gaminsime labai spalvotas Užgavėnių kaukes!!! Priemonėmis pasirūpins asociacija. Registracija būtina. Užsiėmimai NEMOKAMI. Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

Ledinukų ir karamelės gamybos dirbtuvėlės

vasario 21 @ 17:45 - 18:45
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
5€

Asociacijos narė Dovilė Staškienė Narsiečių vaikams ir suaugusiems organizuoja saldžias dirbtuves!!! Programoje: * saldainių gamybos istorija; * saldainių gamyba (gaminimo subtilybės); * saldainių gaminimas (kiekvienas dalyvis pasidarys 2 saldainius, o dar dviejų rūšių - paragaus). Renginį ves meistrė Diana Žaldarienė (sertifikuoto tautinio paveldo produkto, saldainių gamintoja). Būtina išankstinė registracija❗️ Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

kovo 2020

Jogos užsiėmimas moterims!!!

kovo 7 @ 17:00 - 19:00
Jogos studija Miesto joga, Veiverių g. 150
Kaunas, Kaunas LT-46479 Lietuva

Artėjan moters dienai, asociacija Narsiečių bendruomenė ir Jogos studija Miesto joga asociacijos moterims paruošė dovaną!!! Jogos užsiėmimas DOVANŲ!!! Puiki proga moterims pabėgti trumpam nuo rutinos ir pasinerti į jogą. Kviečiame dalyvauti!!! Į užsiėmimą registruotis žemiau nurodytais kontaktais.

Sužinokite daugiau »

Renkama asociacijos Narsiečių bendruomenė moterų šokių grupė

kovo 9 @ 18:00 - 19:00
Šokių studija E’GO, Veiverių g. 151

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia asociacijos moteris kartu įkurti asociacijos moterų šokių grupę ir būti jos dalimi. Šokių mokins šokių studijos E'GO vadovė Gintarė Eskytė. Šokių stiliai: zumba, linijiniai šokiai, Latino, terapiniai šokiai ir kt. Šokti galim visos!!! Todėl visiškai nesvarbios tavo kūno linijos, svarbiausiai noras ŠOKTI!!! Pirma treniruotė NEMOKAMA. Ateik, pabandyk ir būk naujos šokių grupės dalimi. Vėliau rinksimės vieną kartą savaitėje, 1 treniruotė 3 Eur. Nedvejok, registruokis, kartu turėsime gerą laiką!!! Apranga: sportinė, laisvalaikio. Avalynė: sportiniai bateliai ar laisvalaikio…

Sužinokite daugiau »

ATŠAUKTAS! Seminaras „Aromaterapija kiekvienai dienai“

kovo 13 @ 17:30 - 19:30
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Visas moteris, merginas, mamas, būsimas mamas, neabejingas savo ir šeimos sveikatai, grožiui ir gyvenimo gerovei, kviečiame į seminarą "Aromaterapija kiekvienai dienai". Paskaitoje susipažinsite su viena švelniausių ir labiausiai subalansuotų natūralaus sveikatinimo formų - aromaterapija. Uostysite gyvus, gamtos dovanotus kvapus, išmoksite juos tinkamai panaudoti kasdieniniame gyvenime, ligų profilaktikai ir gydymui, grožio puoselėjimui ir nuotaikos gerinimui. SEMINARO PROGRAMA: 🔸 Aromaterapijos naudojimo sauga ir būdai kiekvienai dienai; 🔸 Aromaterapija ligų sezono metu; 🔸 Pažintis su daugeliu aromaterapinių gaminių; 🔸 Deiviškų produktų pristatymas. Seminarą ves Gintarė Jakienė, "aromáma" atstovė,…

Sužinokite daugiau »
+ Export Events