Renginiai kraunami

Artimiausi Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

Renginys Views Navigation

sausio 2020

Kūrybinių darbų paroda

sausio 2 - sausio 31
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Narsiečių gyventoja Rasa Karanadzienė savo pirmoje parodoje pristatys savo darbus pieštus ant drobės. Moteris piešia laisvalaikiu, dauguma jos darbų gimsta konkrečiam asmeniui, kaip dovana, taip dauguma darbų yra padovanoti artimiems savo žmonėms. Nors Rasa, pristatys kūrinius pieštus ant drobės, tačiau verta paminėti, kad moteris taip pat graviruoja ant stiklo. Rasos Karanadzienės darbas Asociacijos narė Žydrė Mieldažienė...žmogus, kuris turi veiklų, kurios netilptų ant rankos pirštų...gamina muilus, vonios burbulus, distiliuoja hidrolatus, užsiima dekopažu, pati augina augalus, kuriuos naudoja savo veiklose, rankdarbių įvairove...kalėdinių…

Sužinokite daugiau »

Tapyba ant vandens

sausio 31 @ 17:45 - 18:45
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
7€

Asociacijos Narsiečių bendruomenė narė Dovilė Staškienė organizuoja tapybos ant vandens pamoką vaikams. Renginį ves „Pažadukas – vaikų pramogų studija“ Vaikų amžius nuo 5+m. Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

vasario 2020

Biocell produkto pristatymas moterims-Aš tobula!

vasario 7 @ 18:00 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacija Narsiečių bendruomenė kviečia į Biocell produkto pristatymą. Biocell - tai gamtos sukurto grožio ir sąmoningo gyvenimo būdo atstovas, vertinantis natūralumo estetiką ir skatinantis moteris pamilti save tokias, kokios jos yra – unikalios ir tobulos. Biocell - tobula esi tu. Renginio metu pakalbėsime apie Biocell produktų sudėtyje esančius vitaminus, mineralus ir kitas medžiagas, kurios padeda puoselėti natūralų moterų grožį. Pristatymo metu taip pat pakalbėsime apie kolageno, hialurono rūgšties, vitaminų ir mineralų poveikį moterų odai, plaukams ir nagams. Kviečiame moteris rūpintis savo grožiu ir…

Sužinokite daugiau »

Lėlių gamybos dirbtuvės

vasario 8 @ 12:00 - 17:00

Vasario 8 d. asociacijos moterys rinksis į išskirtinai įdomią veiklą, gaminsime lėles! Lėlės bus gaminamos labai įdomiu būdu - iš vatos, pagal specialią technologiją. Mokymus ves lėlių gaminimo meistre Viktorija Zausajeva.

Sužinokite daugiau »

Užgavėnių kaukių gamybos dirbtuvės

vasario 19 @ 17:30 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacijos narė Jana Valauskienė organizuoja ir kviečia Narsiečių mažuosius gyventojus pasigaminti savo Užgavėnių kaukę!!!

Sužinokite daugiau »

Ledinukų ir karamelės gamybos dirbtuvėlės

vasario 21 @ 17:45 - 18:45
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
5€

Asociacijos narė Dovilė Staškienė Narsiečių vaikams ir suaugusiems organizuoja saldžias dirbtuves!!! Programoje: * saldainių gamybos istorija; * saldainių gamyba (gaminimo subtilybės); * saldainių gaminimas (kiekvienas dalyvis pasidarys 2 saldainius, o dar dviejų rūšių - paragaus). Renginį ves meistrė Diana Žaldarienė (sertifikuoto tautinio paveldo produkto, saldainių gamintoja). Būtina išankstinė registracija❗️ Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Sužinokite daugiau »

kovo 2020

Fotoparoda „Gyvenu Narsiečiuose“

kovo 2 - kovo 31
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Narsiečių gyventojas Modestas Kapustinskas parodoje "Gyvenu Narsiečiuose" atskleis mūsų rajono vaizdus kitaip. Modestas turi sukaupęs daug nuotraukų, kurios atspindi Narsiečių vaizdus įvairiais metų laikais. Asociacija kartu su Modestu, Narsiečių gyventojams surengs parodą, kurią turėtų aplankyti kiekvienas gyvenantis Narsiečiuose. Parodos tikslas - skatinti gyventojus pamatyti savo gyvenamąją aplinką kitomis akimis, ją saugoti, gerbti ir mylėti. Modestas Kapustinskas su asociacija glaudžiai susijęs, asociacijai Modestas yra sukūręs Narsiečių himną - Narsiečių himnas. Asociacijos internetinėje svetainėje http://www.narsieciubendruomene.lt pagrindiniame puslapyje puikuojasi Modesto užfiksuota Narsiečių Liepų alėjos fotonuotrauka.…

Sužinokite daugiau »

Jogos užsiėmimas moterims!!!

kovo 7 @ 17:00 - 19:00
Jogos studija Miesto joga, Veiverių g. 150
Kaunas, Kaunas LT-46479 Lietuva

Artėjan moters dienai, asociacija Narsiečių bendruomenė ir Jogos studija Miesto joga asociacijos moterims paruošė dovaną!!! Jogos užsiėmimas DOVANŲ!!! Puiki proga moterims pabėgti trumpam nuo rutinos ir pasinerti į jogą. Kviečiame dalyvauti!!! Į užsiėmimą registruotis žemiau nurodytais kontaktais.

Sužinokite daugiau »

balandžio 2020

Velykinė popietė Narsiečių gyventojams

balandžio 4 @ 14:00 - 16:00
Įėjimas į Liepų alėją iš Vyčio Kryžiaus g. pusės

2020 m. balandžio 4 d. 14 val. visi Narsiečių gyventojai kviečiami į Velykinę popietę prie Narsiečių knygų namelio. Visi kartu piešime ant didelių jau paruoštų tapymui kiaušinių, vėliau visi kartu išmargintais kiaušiniais papuošime mūsų mylimą Liepų alėją. Šventinę nuotaiką Narsiečių gyventojams kurs asociacijos pavaduotoja-Kazliškių seniūnaitė Gintarė Pažėrienė ir asociacijos narė Olga Antipova. Gintarė Pažėrienė žada nustebinti mažuosius Narsietukus ir turi staigmenų, išduoti visų paslapčių negalime, bet pas vaikus turėtų atskristi skraidantis personažas. Garantuojame gražią popietę ir linksmą pasiruošimą nuostabiai pavasario…

Sužinokite daugiau »

gegužės 2020

Protų mūšis „Kauno margumynai“

gegužės 7 @ 17:00 - 19:00
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacijos narė Lolita Salienė organizuoja Narsiečių gyventojams protų mūšį "Kauno margumynai" Tirkiliškių bibliotekoje. Pasitikrinkime savo žinias. Laimėtojai bus apdovanoti prizais!!! Registruotis į protų mūšį el. paštu: info@narsieciubendruomene.lt arba tel. 8 670 75 766.

Sužinokite daugiau »
+ Export Events