Renginiai kraunami

Artimiausi Renginiai

Renginiai Search and Views Navigation

Renginys Views Navigation

rugsėjo 2019

Projekto „EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019“ renginys

rugsėjo 12 @ 17:30 - 18:30
Technikukumo g. gale esančiame stadione

Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja konkurse "EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019". Projekto metu asociacija surengs 3 prevencinius renginius, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Konkurso organizatorius Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Pirmasis renginys: Teorijos ir praktikos paskaita vaikams ir suaugusiems. Kaip elgtis gatvėje, kaip nešioti atšvaitą. Teoriniai ir praktiniai užsiėmimai. Eismo saugumo atstovai suteiks žinių kaip saugiai elgtis gatvėje, kaip nešioti atšvaitus. Kiekvienas dalyvis gaus dovanų atšvaitą.

Sužinokite daugiau »

Asociacijos Narsiečių bendruomenė GIMTADIENIS!!!

rugsėjo 18 @ 18:00 - 19:00

2019 m. rugsėjo 18 d. asociacijai Narsiečių bendruomenė metukai!!! Kviečiame visus asociacijos narius ir gyventojus kartu suvalgyti pirmą tortuką ir pasidžiaugti nuveiktais darbais.

Sužinokite daugiau »

„EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019“ renginys kartu su projektu Prisijungusi Lietuva

rugsėjo 25 @ 17:30 - 18:30
Tirkiliškių biblioteka, Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva

Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja konkurse "EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019". Projekto metu asociacija surengs 3 prevencinius renginius, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Konkurso organizatorius Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Antrasis renginys kartu su projektu "Prisijungusi Lietuva": Teorijos paskaita suaugusiems. KET taisyklių teorijos pristatymas suaugusiems. Naujausi pasikeitimai. Kauno kelių policijos pareigūnai pristatys kelių eismo taisyklių naujoves. Asociacija Narsiečių bendruomenė taip pat dalyvauja projekte "Prisijungusi Lietuva" ir labai džiaugiamės, kad projekto "Prisijungusi Lietuva" su skaitmenine programa atvyks į mūsų šį bendruomenės renginį! Programa…

Sužinokite daugiau »

spalio 2019

Projekto „EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019“ renginys

spalio 3 @ 17:30 - 18:30
Arv-auto Autodromas, Plytinės g. 60
Kaunas,

Asociacija Narsiečių bendruomenė dalyvauja konkurse "EISMO SAUGUMAS BENDRUOMENĖSE 2019". Projekto metu asociacija surengs 3 prevencinius renginius, tiek vaikams, tiek suaugusiems. Konkurso organizatorius Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Trečiasis renginys: Praktiniai užsiėmimai suaugusiems. Vairavimo įgūdžių patikrinimas. Ar vairuoju saugiai? Renginys vyks UAB ARV-auto autodrome, savo srities profesionalai žada daug įspūdžių ir išbandymų net patyrusiems vairuotojams. Išbandysime ir pasitikrinsime savo žinias.

Sužinokite daugiau »

gruodžio 2019

Padėkos ir labdaros vakaras 2019

gruodžio 14 @ 18:00 - 22:00
Menų fabrikas „Potiomkinas“.

Asociacija Narsiečių bendruomenė š. m. gruodžio 14 d. surengs gražų vakarą savo bendruomenės nariams. Bendruomenės atstovai, kurie prisidėjo prie rajono gerovės bus pagerbti padėkomis. Vakaro metu surinkta labdara bus skirta rajono talentingam jaunimui, jeigu pažįstate jauną talentą iš Narsiečių rajono pristatykite jį Asociacijai Narsiečių bendruomenė.

Sužinokite daugiau »
+ Export Events