Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • event jau ivyko.

Olgos Antipovos tapybos ant vandens paroda (Dėl paskelbto karantino šalyje, paroda bus viešinama asociacijos Facebook paskyroje)

balandžio 1 - balandžio 30

Tapyba ant vandens kildinama iš Senovės Kinijos, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu, vėliau išplito po visą pasaulį, įgavo skirtingus pavadinimus (Ebre – „pelėsinis popierius“ Senovės Kinijoje, Abru – „Vandens veidas“ Centrinėje Azijoje, bei dar daug kitų). Apie XVI a. išplito dabartinės Turkijos žemėse, kur įgavo Ebru pavadinimą. Dabartinė Turkija šią meno šaką išplėtojo taip, jog ji yra vadinama tradiciniu turkų menu ir yra saugomas UNESCO kaip kultūros paveldas.

Asociacijos Narsiečių bendruomenės narė Olga Antipova Narsiečių gyventojams organizuoja dar vieną savo parodą, tik šį kartą p. Olga pristatys Ebru meno savo darbus.

Tapyba ant vandens, dar vadinama Ebru menu, p. Olga sužavėjo galimybe atsiriboti nuo kasdieninių minčių, išlieti savo emocijas, atskleisti savo kūrybiškumą, išmokti toleruoti neapibrėžtumus, nes rezultatas gaunasi organiškas ir kartais nesuspėjamas. Tapymas ant vandens nereikalauja meninių gebėjimų ar specialaus pasiruošimo. Pradžioje p. Olgai patiko, kad tapymas ant vandens veikia kaip raminamoji terapija, kurią lankė kartu su vaiku. Vėliau, kai keli gauti piešiniai nustebino, suprato, kad nori tęsti, tą ir tai daro jau 4 metus. p. Olga tikisi, kad jos piešiniai nudžiugins ir kitus, kiekvienas juose įžvelgs savą paveikslų interpretaciją.

Dėl paskelbto karantino šalyje, paroda bus viešinama asociacijos Facebook paskyroje.

 

Informacija

Pradžia:
balandžio 1
Pabaiga:
balandžio 30

Organizatorius

Asociacija Narsiečių bendruomenė
Telefonas:
8 37 248 878
El. paštas:
info@narsieciubendruomene.lt