Renginiai kraunami

« All Renginiai

Choro „Leliumai“ koncertas!

rugsėjo 25 @ 18:00 - 19:00

Kviečiame į išskirtinį mišraus choro “Leliumai” koncertą, kuriame bus atliekami žinomi bei prisiminimus keliantys lietuvių kompozitorių kūriniai.

Nepraleiskite progos išgirsti originalių, išplėtotų liaudies dainų bei pasimėgauti ypatingu muzikiniu vakaru!

„LELIUMAI“ – tai mišrus mėgėjų choras, muzikos entuziastų suburtas 1972-aisiais Kaune. Per savo gyvavimo metus „LELIUMAI“ aktyviai dalyvavo muzikiniame gyvenime, sulaukė pripažinimo daugelyje konkursų Lietuvoje, o 1983 metais 30-ajame tarptautiniame chorų festivalyje Airijoje, Korke laimėjo trečiojo laipsnio prizą. Choro koncertuose skamba įvairių stilių kūriniai, ypatinga repertuaro dalis skiriama lietuviškai muzikai.

Dainius Druskis – choro„LELIUMAI“ meno vadovas ir dirigentas nuo 2014-ųjų rudens. Jo kūrybinė karjera pasižymi turtinga koncertine veikla vadovaujant jaunimo chorams ir pelnint nugalėtojų titulus festivaliuose Lietuvoje “Dainuok ir keliauk” bei Vienos jaunimo muzikos asamblėjos konkurse.

Choras „LELIUMAI“ puoselėja ir brangina tradicijas, suburiančias choristus, šeimų narius ir draugus, dainos mylėtojus ir muziką puoselėjančius profesionalus.

Būtina išankstinė registracija, susisiekti asmenine žinute.

Renginys viešas, vaizdinė medžiaga gali būti viešinama.

Informacija

Data:
rugsėjo 25
Laikas:
18:00 - 19:00

Vieta

Tirkiliškių biblioteka
Tirkiliškių g. 51
Kaunas, 46460 Lietuva
Interneto svetainė:
https://www.kaunas.mvb.lt/tirkiliskes

Organizatorius

Asociacija Narsiečių bendruomenė
Telefonas:
8 37 248 878
El. paštas:
info@narsieciubendruomene.lt